Akyüz Lojistik
1967' den Günümüze Taşımacılıkta Lider Kuruluş..

We are for you

Akyüz Uluslararası Nakliyat Tic. ve San. A.Ş. , based on the accumulation of the past, it gives a strong team with a large fleet of vehicles equipped with advanced technology and high customer expectations and needs of principles to keep the highest level of quality and continuous domestic and international transportation services. Our company is a member of UND and we have K1, R1, C2 certified documents. Our company service quality proved with "ISO 9001: 2000 QUALITY MANAGEMENT SYSTEM CERTIFICATE"

alt-icon

Akyüz Nakliyat Ticaret ve Sanayi A.Ş. 1967 den beri taşımacılık sektöründe Ülkemizin ve Dünya’nın saygın birçok firması için yapmış olduğumuz işler gelecekte yapacağımız işler için teminat olmuştur.

alt-icon

Günümüzde, taşınılacak ürünlerin ve fabrika mamüllerinin güvenli ellerle aktarılmak istenen noktalara sorunsuz ulaştırılması kesinlikle önemlidir. Bu doğrultuda gerekli güvenlik önlemlerinide alarak nakliyat ve taşımacılık görevimizi yerine getirmekteyiz

  • Firmamızın araçlarında, müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek için Arvento, yazılım, araç izleme ve donanım ürünleri kullanılmıştır. Arvento araç takip ve filo yönetim sistemleri ile araçlarımızı GPS uyduları sayesinde sayısal haritalar üzerinde izleyebilmekte, hızlarını, izlemiş oldukları güzergahı, duraklama yaptıkları yerleri ve sürelerini görebilmekteyiz.

  • alt-icon